Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej przeczytasz w polityce prywatności.

 

Zapoznałem się z treścią Klauzuli informacyjnej dotyczącej ochrony moich danych osobowych.

doktor Jerzy Brzozowski okulista chirurg

Jesteśmy kliniką specjalizującą się w operowaniu zaćmy, ale wykonujemy również pełną diagnostykę okulistyczną. Na rynku wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego pacjenta, oraz konkurencyjne ceny.

UWAGA: nasz okulista i chirurg, dr Jerzy Brzozowski, biegle mówi i pisze po rosyjsku. Serdecznie zapraszamy pacjentów z Ukrainy!

Wszystkie badania, które można u nas zrobić znajdą Państwo w zakładce cennik.

Polecamy m.in. tzw. Pakiet Jaskrowy. To zestaw kliku ważnych badań pozwalających zdiagnozować jaskrę, ułożony tak, by Pacjent otrzymał pełną obsługę diagnostyczną w korzystnej cenie.

Jeśli chodzi o operacje zaćmy, ostateczna cena zależy od rodzaju soczewki, którą wybiera Pacjent po konsultacji z naszym lekarzem. Jesteśmy wiodącym ośrodkiem w Polsce w zakresie wszczepiania tzw. soczewek wieloogniskowych. Pełną ich ofertę nasz lekarz przedstawi Państwu podczas wizyty kwalifikacyjnej do operacji zaćmy. Warto przy tym nadmienić, że wyboru tego typu nowoczesnych soczewek nie ma na razie w ofercie operacji przeprowadzanych na NFZ.

Wizyta kwalifikacyjna kosztuje u nas 190 zł, ale jeśli Pacjent ma już skierowanie na operację zaćmy (np.  od okulisty z innej placówki), to oferujemy mu możliwość bezpłatnej konsultacji z naszym lekarzem okulistą-chirurgiem, dr Jerzym Brzozowskim.

Operacja zaćmy trwa średnio 15 minut i jest bezbolesna. Pacjent, z zabezpieczonym okiem, wychodzi tego samego dnia do domu. W ramach ceny za operację przysługują mu 2 wizyty kontrolne. Wizyty kontrolne odbywają się u tego samego lekarza, który go operował (co nie jest standardem w innych placówkach okulistycznych).

W Centrum Operacji Zaćmy pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie marek Bausch & Lomb oraz Carl Zeiss. 
Do operacji używamy jednorazowych mikronarzędzi, żeby zwiększyć bezpieczeństwo naszych Pacjentów. Wykonujemy również drobne zabiegi chirurgiczne na powiekach, np. usuwanie gradówki, brodawczaków, kaszaków.

Wizyta okulistyczna trwa u nas standardowo 30 min. Ale zdajemy sobie sprawę, że czasem Pacjent ma potrzebę zadania większej ilości pytań itd. Jesteśmy otwarci na takie potrzeby! Jeśli chcą Państwo umówić się na konsultację dłuższą niż 30 minut, proszę zapytać nasze recepcjonistki o taką możliwość. Wszystkie numery telefonów oraz godziny otwarcia znajdą Państwo w zakładce kontakt.

Jesteśmy również obecni na portalu ZnanyLekarz.pl – tam mogą Państwo zobaczyć najbliższe wolne terminy, dokonać rezerwacji wizyty oraz przeczytać opinie Pacjentów, którzy już skorzystali z usług Centrum Operacji Zaćmy.

*

W związku z rozwojem naszej działalności, oraz dużym zainteresowaniem pacjentów szukamy do współpracy okulistów. Możliwe elastyczne godziny pracy. Prosimy o przesyłanie CV na maila: kontakt@centrum-zacmy.pl

Śródmieście

poprzedni
następny

Warszawa, ul. Słomińskiego 19 lok. 503

(Wejście od ul. Dzikiej)

 

Godziny otwarcia:

pon. – pt.: 9:00 – 17:00

Ursynów

poprzedni
następny
Operacje zaćmy diagnostyka jaskry Warszawa

Warszawa, ul. Wąwozowa 20 lok. 003

 

Godziny otwarcia:

pon. – pt.: 9:00 – 17:00

Śródmieście

Warszawa, ul. Słomińskiego 19 lok. 503

(Wejście od ul. Dzikiej)

 

Godziny otwarcia:

pon. – pt.: 9:00 – 17:00

Ursynów

Warszawa, ul. Wąwozowa 20 lok. 003

 

Godziny otwarcia:

pon. – pt.: 9:00 – 17:00